Haberler

İstanbul'un Fethi; Panorama 1453 Gezisi

09.01.2019

İstanbul'un Fethi; Panorama 1453 Gezisi

7. Sınıf öğrencilerimiz, Sosyal Bilgiler dersi kapsamında İstanbul’un Osmanlı Devleti tarafından fethinin canlandırıldığı Panorama 1453 Tarih Müzesi’ni gezdiler

Ege Erim’le Kayıp Şeyler Ülkesi’ne Yolculuk

07.01.2019

Ege Erim’le Kayıp Şeyler Ülkesi’ne Yolculuk

5. sınıf öğrencilerimiz Türkçe dersi “güz tatili güdümlü okuma çalışmaları” kapsamında, “Sade” ve “Kayıp Şeyler Ülkesinde” kitaplarının yazarı Ege Erim’le buluştu.

ide’de Kış Festivali!

04.01.2019

ide’de Kış Festivali!

Minik ideli’ler kışı mısır, film ve pijama partisi ile karşıladı!

logo
Neden İde?


ide olarak hangi yaşta olursa olsun herkesin bir fikri, fikirleri olduğuna inanıyoruz. Okullarımızda herkesin fikirlerinin yargılanmadan, özgürce ifade edildiği, tartışıldığı bir eğitim ve sosyal ortam oluşturmaya odaklanıyoruz.

ide’nin eğitim yaklaşımına ve güvenli ortamına değer katan en büyük unsurların başında eğitim kadromuz geliyor. Her biri uzun yıllardır eğitim dünyasının içerisinde yer alan, benzersiz tecrübeye sahip eğitim ve idareci kadromuz öğrencilerimizi yarınlara hazırlıyor. ide’de eğitim kadromuz dünyadaki en güncel gelişmeleri takip edip uygulayarak öğrencilerimizin sadece Türkiye’de değil, dünyada da yetkin bireyler olarak yetiştirilmesi için kendilerini sürekli geliştiriyor.

Okul-öğrenci-aile uyumuna büyük önem veren bir kurum olarak sadece öğrencilerimizle değil, velilerimizle de açık, net bir iletişim kurmayı ve aynı dili kullanmayı önemsiyor ve bunu gerçekleştirmek için gerekli platformları ve yaklaşımları hayata geçiriyoruz.