Haberler

Çanakkale Geçilmez!

19.03.2019

Çanakkale Geçilmez!

18 Mart Çanakkale Zaferimizin 104. yıl dönümünde, başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi saygı ve minnetle bir kez daha andık.

ide’de Pi Günü Kutlamaları

14.03.2019

ide’de Pi Günü Kutlamaları

Ünlü matematik sabiti pi sayısı anısına özel kabul edilen ve her yıl 14 Mart'ta kutlanmakta olan Pi Gününü, öğrencilerimizin kendi hazırladığı pi temalı tasarımlar ve eğlenceli oyunlarla kutladık.

ide-AKADEMİ Temel Cimnastik Eğitimimiz

14.03.2019

ide-AKADEMİ Temel Cimnastik Eğitimimiz

Öğrencilerimize sosyal ve aktif birey olma ruhunu kazandırmak amacı ile kurulan ide-AKADEMİ ile öğrencilerimiz okul sonrasında da verimli zaman geçirirken farklı branşlarda deneyim kazanıyor.

logo
Neden İde?


ide olarak hangi yaşta olursa olsun herkesin bir fikri, fikirleri olduğuna inanıyoruz. Okullarımızda herkesin fikirlerinin yargılanmadan, özgürce ifade edildiği, tartışıldığı bir eğitim ve sosyal ortam oluşturmaya odaklanıyoruz.

ide’nin eğitim yaklaşımına ve güvenli ortamına değer katan en büyük unsurların başında eğitim kadromuz geliyor. Her biri uzun yıllardır eğitim dünyasının içerisinde yer alan, benzersiz tecrübeye sahip eğitim ve idareci kadromuz öğrencilerimizi yarınlara hazırlıyor. ide’de eğitim kadromuz dünyadaki en güncel gelişmeleri takip edip uygulayarak öğrencilerimizin sadece Türkiye’de değil, dünyada da yetkin bireyler olarak yetiştirilmesi için kendilerini sürekli geliştiriyor.

Okul-öğrenci-aile uyumuna büyük önem veren bir kurum olarak sadece öğrencilerimizle değil, velilerimizle de açık, net bir iletişim kurmayı ve aynı dili kullanmayı önemsiyor ve bunu gerçekleştirmek için gerekli platformları ve yaklaşımları hayata geçiriyoruz.