Haberler

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı

20.05.2022

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ide’de en güzel haliyle kutlandı…

ide'de Dünya Dans Günü Kutlaması

09.05.2022

ide'de Dünya Dans Günü Kutlaması

ide'liler Dünya Dans Günü'nü velileri ile birlikte dans ederek kutladı!

ide'liler uluslararası matematik yarışmasında!

09.05.2022

ide'liler uluslararası matematik yarışmasında!

Amerika menşeli olan ve birçok ülkede aynı anda uygulanan “Purple Comet Math Meet “ Matematik Yarışması, 2003 yılından beri birçok ülkenin katılımıyla gerçekleşiyor.

logo
Neden İde?


ide olarak hangi yaşta olursa olsun herkesin bir fikri, fikirleri olduğuna inanıyoruz. Okullarımızda herkesin fikirlerinin yargılanmadan, özgürce ifade edildiği, tartışıldığı bir eğitim ve sosyal ortam oluşturmaya odaklanıyoruz.

ide’nin eğitim yaklaşımına ve güvenli ortamına değer katan en büyük unsurların başında eğitim kadromuz geliyor. Her biri uzun yıllardır eğitim dünyasının içerisinde yer alan, benzersiz tecrübeye sahip eğitim ve idareci kadromuz öğrencilerimizi yarınlara hazırlıyor. ide’de eğitim kadromuz dünyadaki en güncel gelişmeleri takip edip uygulayarak öğrencilerimizin sadece Türkiye’de değil, dünyada da yetkin bireyler olarak yetiştirilmesi için kendilerini sürekli geliştiriyor.

Okul-öğrenci-aile uyumuna büyük önem veren bir kurum olarak sadece öğrencilerimizle değil, velilerimizle de açık, net bir iletişim kurmayı ve aynı dili kullanmayı önemsiyor ve bunu gerçekleştirmek için gerekli platformları ve yaklaşımları hayata geçiriyoruz.