Haberler

Pınar Erbaş ile Okuma ve Çizim Atölyesinde Buluştuk!

27.10.2020

Pınar Erbaş ile Okuma ve Çizim Atölyesinde Buluştuk!

Anaokulu ve 1. Sınıf öğrencilerimiz, “Tavuk Rola Şarkı Söylemek İstiyor” kitabının yazarı Pınar Erbaş ile online okuma ve çizim atölyesinde bir araya geldi.

“Okulum Temiz” Belgemizi Aldık.

23.10.2020

“Okulum Temiz” Belgemizi Aldık.

Türk Standartları Enstitüsü (TSE) ve T.C. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından belirlenen tüm şartları yerine getirerek “Okulum Temiz” belgesi almaya hak kazandık.

Ay’da ve Mars’ta Yaşam Nasıl Olurdu?

23.10.2020

Ay’da ve Mars’ta Yaşam Nasıl Olurdu?

Dünya Uzay Haftası kapsamında Fen Bilgisi dersinde Güneş sitemi konusunu işleyen 5 ve 6. sınıf öğrencilerimiz, evdeki atık malzemelerden Ay’da ve Mars’ta bir koloni tasarladılar.

logo
Neden İde?


ide olarak hangi yaşta olursa olsun herkesin bir fikri, fikirleri olduğuna inanıyoruz. Okullarımızda herkesin fikirlerinin yargılanmadan, özgürce ifade edildiği, tartışıldığı bir eğitim ve sosyal ortam oluşturmaya odaklanıyoruz.

ide’nin eğitim yaklaşımına ve güvenli ortamına değer katan en büyük unsurların başında eğitim kadromuz geliyor. Her biri uzun yıllardır eğitim dünyasının içerisinde yer alan, benzersiz tecrübeye sahip eğitim ve idareci kadromuz öğrencilerimizi yarınlara hazırlıyor. ide’de eğitim kadromuz dünyadaki en güncel gelişmeleri takip edip uygulayarak öğrencilerimizin sadece Türkiye’de değil, dünyada da yetkin bireyler olarak yetiştirilmesi için kendilerini sürekli geliştiriyor.

Okul-öğrenci-aile uyumuna büyük önem veren bir kurum olarak sadece öğrencilerimizle değil, velilerimizle de açık, net bir iletişim kurmayı ve aynı dili kullanmayı önemsiyor ve bunu gerçekleştirmek için gerekli platformları ve yaklaşımları hayata geçiriyoruz.