Haberler

ide’lilerden Yaratıcı Fikirler

13.06.2019

ide’lilerden Yaratıcı Fikirler

ide’liler, fen bilgisi dersinde hayata geçirdikleri zihni sinir projesi kapsamında yaratıcı fikirleriyle ilginç çözümlere imza attılar.

Okul Dışarıda Günü ile Derslerimizi Açık Havaya Taşıdık

25.05.2019

Okul Dışarıda Günü ile Derslerimizi Açık Havaya Taşıdık

Bugüne kadar 110 ülkeden 6 milyon çocuğa ulaşan Okul Dışarıda Günü, açık havada öğrenmeye ve oynamaya ilham vermek için her yıl dünya çapında kutlanan bir organizasyondur.

Uluslararası Dans Yarışması’nda İkincilik ide’nin!

22.05.2019

Uluslararası Dans Yarışması’nda İkincilik ide’nin!

Yurt içinden ve yurt dışından birçok okulun katılımıyla düzenlenen 7. Uluslararası İstanbul Dans ve Müzik Yarışması, Maltepe Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.

logo
Neden İde?


ide olarak hangi yaşta olursa olsun herkesin bir fikri, fikirleri olduğuna inanıyoruz. Okullarımızda herkesin fikirlerinin yargılanmadan, özgürce ifade edildiği, tartışıldığı bir eğitim ve sosyal ortam oluşturmaya odaklanıyoruz.

ide’nin eğitim yaklaşımına ve güvenli ortamına değer katan en büyük unsurların başında eğitim kadromuz geliyor. Her biri uzun yıllardır eğitim dünyasının içerisinde yer alan, benzersiz tecrübeye sahip eğitim ve idareci kadromuz öğrencilerimizi yarınlara hazırlıyor. ide’de eğitim kadromuz dünyadaki en güncel gelişmeleri takip edip uygulayarak öğrencilerimizin sadece Türkiye’de değil, dünyada da yetkin bireyler olarak yetiştirilmesi için kendilerini sürekli geliştiriyor.

Okul-öğrenci-aile uyumuna büyük önem veren bir kurum olarak sadece öğrencilerimizle değil, velilerimizle de açık, net bir iletişim kurmayı ve aynı dili kullanmayı önemsiyor ve bunu gerçekleştirmek için gerekli platformları ve yaklaşımları hayata geçiriyoruz.