Haberler

Sanatçılardan Mesaj Var!

07.06.2021

Sanatçılardan Mesaj Var!

Leonardo da Vinci'nin doğum günü olan 15 Nisan tarihi Uluslararası UNESCO Günleri kapsamında tüm dünyada “Dünya Sanat Günü” olarak kutlanıyor. Bu özel günü evlerimizden, 3B sınıfından öğrencimiz Ece Su Sezer'in öncülüğünde başlattığımız meydan okumayla kutladık.

ide’de Bilim ve Teknoloji Haftası

07.06.2021

ide’de Bilim ve Teknoloji Haftası

ide olarak teknolojiyle bu kadar ilgili bir neslin eğitiminin de teknolojiyle iç içe olması gerektiğine inanırız amacımız öğrencilerin bilime, bilimsel düşünceye, gelişen teknolojilere ilgisini çekmek; bilgi, beceri ve üretim yeteneklerinin gelişmesine aktif eğitim ve öğretim yöntemiyle katkıda bulunmak.

"Adını Arayan Aslan" Kitabının yazarı ile çevrim içi söyleşide buluştular!

07.06.2021

"Adını Arayan Aslan" Kitabının yazarı ile çevrim içi söyleşide buluştular!

İlkokul Dördüncü Sınıf Öğrencilerimiz "Adını Arayan Aslan" Kitabının yazarı ile çevrim içi söyleşide buluştular!

logo
Neden İde?


ide olarak hangi yaşta olursa olsun herkesin bir fikri, fikirleri olduğuna inanıyoruz. Okullarımızda herkesin fikirlerinin yargılanmadan, özgürce ifade edildiği, tartışıldığı bir eğitim ve sosyal ortam oluşturmaya odaklanıyoruz.

ide’nin eğitim yaklaşımına ve güvenli ortamına değer katan en büyük unsurların başında eğitim kadromuz geliyor. Her biri uzun yıllardır eğitim dünyasının içerisinde yer alan, benzersiz tecrübeye sahip eğitim ve idareci kadromuz öğrencilerimizi yarınlara hazırlıyor. ide’de eğitim kadromuz dünyadaki en güncel gelişmeleri takip edip uygulayarak öğrencilerimizin sadece Türkiye’de değil, dünyada da yetkin bireyler olarak yetiştirilmesi için kendilerini sürekli geliştiriyor.

Okul-öğrenci-aile uyumuna büyük önem veren bir kurum olarak sadece öğrencilerimizle değil, velilerimizle de açık, net bir iletişim kurmayı ve aynı dili kullanmayı önemsiyor ve bunu gerçekleştirmek için gerekli platformları ve yaklaşımları hayata geçiriyoruz.