Haberler

Büyürken Zihnimde ve Bedenimde Neler Oluyor?

18.10.2019

Büyürken Zihnimde ve Bedenimde Neler Oluyor?

Büyürken hem bedenimizde hem de davranışlarımızda da bir takım değişimler yaşamamız oldukça normal. Özellikle ilkokuldan ortaokula geçiş döneminde, çocuklarda bu konudaki farkındalık da artmaya başlıyor. Ergenlikte yaşanan bu fiziksel ve zihinsel değişimler, sosyal gelişime de yansıyabiliyor.

Basketbol Okul Takımı Seçmeleri Tamamlandı.

17.10.2019

Basketbol Okul Takımı Seçmeleri Tamamlandı.

ide ortaokulu 5 ve 6. Sınıf öğrencilerimiz arasında düzenlenen Küçük Erkek Basketbol Takımı seçmelerimiz tamamlandı.

Yüzmede Birincilik ide’nin!

14.10.2019

Yüzmede Birincilik ide’nin!

7-13 Ekim tarihlerinde Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen Okullar Arası Yüzme Yarışmasında, ide okulları öğrencilerimiz takım olarak 4x50 serbest yarışışında Üsküdar İlçesi birincisi oldular.

logo
Neden İde?


ide olarak hangi yaşta olursa olsun herkesin bir fikri, fikirleri olduğuna inanıyoruz. Okullarımızda herkesin fikirlerinin yargılanmadan, özgürce ifade edildiği, tartışıldığı bir eğitim ve sosyal ortam oluşturmaya odaklanıyoruz.

ide’nin eğitim yaklaşımına ve güvenli ortamına değer katan en büyük unsurların başında eğitim kadromuz geliyor. Her biri uzun yıllardır eğitim dünyasının içerisinde yer alan, benzersiz tecrübeye sahip eğitim ve idareci kadromuz öğrencilerimizi yarınlara hazırlıyor. ide’de eğitim kadromuz dünyadaki en güncel gelişmeleri takip edip uygulayarak öğrencilerimizin sadece Türkiye’de değil, dünyada da yetkin bireyler olarak yetiştirilmesi için kendilerini sürekli geliştiriyor.

Okul-öğrenci-aile uyumuna büyük önem veren bir kurum olarak sadece öğrencilerimizle değil, velilerimizle de açık, net bir iletişim kurmayı ve aynı dili kullanmayı önemsiyor ve bunu gerçekleştirmek için gerekli platformları ve yaklaşımları hayata geçiriyoruz.