Haberler

ide’de “Duyarlı Olma” yılı

19.10.2021

ide’de “Duyarlı Olma” yılı

Öğrencilerimizin yaşam kalitelerini artırmaya destek olan değerleri öğrenebilmelerinde aileleri ile birlikte okulun ve okul ikliminin katkısı çok önemli.

Anaokulu Öğrencilerimiz Okul Müdürümüz ile Buluştu

14.10.2021

Anaokulu Öğrencilerimiz Okul Müdürümüz ile Buluştu

Anaokulu öğrencilerimiz Okul Müdürümüz ve Eğitim Direktörümüz Dilek Yakar ile bir araya geldiler.

LGS Motivasyon Toplantısı

13.10.2021

LGS Motivasyon Toplantısı

LGS hazırlıkları kapsamında Ortaokul Müdür Yardımcımız ve Akademik Koordinatörümüz Melih Ertunç 8. Sınıf öğrencilerimizle LGS altyapısı oluşturmak ve kendilerini motive etmek adına, okulumuzun sınav sistemini anlatan bir motivasyon toplantısı düzenledi.

logo
Neden İde?


ide olarak hangi yaşta olursa olsun herkesin bir fikri, fikirleri olduğuna inanıyoruz. Okullarımızda herkesin fikirlerinin yargılanmadan, özgürce ifade edildiği, tartışıldığı bir eğitim ve sosyal ortam oluşturmaya odaklanıyoruz.

ide’nin eğitim yaklaşımına ve güvenli ortamına değer katan en büyük unsurların başında eğitim kadromuz geliyor. Her biri uzun yıllardır eğitim dünyasının içerisinde yer alan, benzersiz tecrübeye sahip eğitim ve idareci kadromuz öğrencilerimizi yarınlara hazırlıyor. ide’de eğitim kadromuz dünyadaki en güncel gelişmeleri takip edip uygulayarak öğrencilerimizin sadece Türkiye’de değil, dünyada da yetkin bireyler olarak yetiştirilmesi için kendilerini sürekli geliştiriyor.

Okul-öğrenci-aile uyumuna büyük önem veren bir kurum olarak sadece öğrencilerimizle değil, velilerimizle de açık, net bir iletişim kurmayı ve aynı dili kullanmayı önemsiyor ve bunu gerçekleştirmek için gerekli platformları ve yaklaşımları hayata geçiriyoruz.