Haberler

ide öğretmenleri canlı derslerle her gün öğrencilerimizin evinde!

27.07.2020

ide öğretmenleri canlı derslerle her gün öğrencilerimizin evinde!

13 hafta boyunca her sınıf seviyesi için hazırlanan ders programları doğrultusunda öğrencilerimiz, ders saatinde bilgisayar ve tabletlerindeki ekranlarda yerini aldı ve canlı olarak yayınlanan derslerle uzaktan eğitim sürecini tamamladılar.

ide okulları Online Yıl Sonu Müzik Dinletisi

02.07.2020

ide okulları Online Yıl Sonu Müzik Dinletisi

Öğrencilerimizin bir yıl boyunca özveriyle hazırlandıkları, derslerde ve gitar kulübünde yaptıkları çalışmalardan örnekler sergiledikleri Yıl Sonu Müzik Dinletisi”ni bu yıl online olarak gerçekleştirdik.

Anaokulu öğrencilerimiz, Çağrı Odabaşı ile Online Okuma ve Çizim Atölyesi”nde!

15.06.2020

Anaokulu öğrencilerimiz, Çağrı Odabaşı ile Online Okuma ve Çizim Atölyesi”nde!

Yalnız Panda kitabının Yazar ve Çizeri Çağrı Odabaşı ile keyifli bir online atölye çalışması gerçekleştirdik. 

logo
Neden İde?


ide olarak hangi yaşta olursa olsun herkesin bir fikri, fikirleri olduğuna inanıyoruz. Okullarımızda herkesin fikirlerinin yargılanmadan, özgürce ifade edildiği, tartışıldığı bir eğitim ve sosyal ortam oluşturmaya odaklanıyoruz.

ide’nin eğitim yaklaşımına ve güvenli ortamına değer katan en büyük unsurların başında eğitim kadromuz geliyor. Her biri uzun yıllardır eğitim dünyasının içerisinde yer alan, benzersiz tecrübeye sahip eğitim ve idareci kadromuz öğrencilerimizi yarınlara hazırlıyor. ide’de eğitim kadromuz dünyadaki en güncel gelişmeleri takip edip uygulayarak öğrencilerimizin sadece Türkiye’de değil, dünyada da yetkin bireyler olarak yetiştirilmesi için kendilerini sürekli geliştiriyor.

Okul-öğrenci-aile uyumuna büyük önem veren bir kurum olarak sadece öğrencilerimizle değil, velilerimizle de açık, net bir iletişim kurmayı ve aynı dili kullanmayı önemsiyor ve bunu gerçekleştirmek için gerekli platformları ve yaklaşımları hayata geçiriyoruz.